Kontakt

Har du brug for teknisk rådgivning, en projektløsning eller en forhandler forespørgsel på Compacttilt. Tag endelig kontakt til os.

Web_Contact_Daniel-Gade-Duus

Daniel Duus
Produktudvikler/Projektleder
Tlf.: 64 42 20 80
Mail: daniel@380.dk

Web_Contact_Maria-Gade-Duus-

Maria Gade
Administration
Tlf.: 64 42 20 80
Mail: maria@380.dk

Web_Contact_Christian

Christian Pedersen
Konstruktion & produktudvikling
Tlf.: 64 42 20 80
Mail: christianp@380.dk

Web_Contact_Kenny

Kenny Jacobsen
Produktionschef
Mobil: 22 86 55 23
Tlf.: 64 42 20 80
Mail: kenny@380.dk

Mogens-Kristiansen

Mogens Kristiansen
Compacttilt™ Ambasadør
Mobil: 30 73 86 32
Tlf.: 64 42 20 80
Mail: mogens@380.dk

icon1

Service & Reservedele
Tlf.: 93 87 55 23
Mail: service@380.dk

Som producent har 380Invent ikke noget direkte salg af Compacttilt™ produkterne.

Compacttilt™ produkter forhandles igennem din maskinhandler.

Teamet hos Compacttilt™ er altid klar med produktinformation og teknisk rådgivning

Telefon: 30 73 86 32

Brug for hjælp med dit projekt?
Ring 64 42 20 80